Gwarancja ciągłego rozwoju

Miło nam poinformować, że do rozgrywek piłkarskich zgłosiła się kolejna firma. Na biznesligowym pokładzie witamy Consorfrut Polska Spółka z o.o., która liczy na udaną rywalizację z innymi zespołami. Consorfrut powstał w maju 2004 w Krakowie, jako importer i dystrybutor świeżych owoców i warzyw z całego świata.

Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami owoców i warzyw z całej Europy (głównie z Hiszpanii, Włoch, Grecji i Holandii) oraz Turcji, Południowej Afryki, Indii, Argentyny, Peru i Chile. Jednocześnie Consorfrut prowadzi działalność eksportową, obejmującą sprzedaż polskich warzyw na rynki wschodniej i zachodniej Europy.

Ambicją i głównym celem Consorfrut Polska jest efektywna i optymalna dystrybucja owoców i warzyw na rynku krajowym, uwzględniająca zarówno potrzeby i zadowolenie naszych dostawców, jak i gwarantująca wszystkim naszym klientom pełną gamę produktów o każdej porze roku. Młody, ale doświadczony i zaangażowany personel, który tworzy Consorfrut Polska gwarantuje ciągły rozwój firmy i utrwalanie ich silnej pozycji na rynku. Liczymy, że z takim samym podejściem przystąpią do każdego piłkarskiego pojedynku w Biznes Lidze. 

Więcej informacji o Consorfrut Polska znajdziecie na ich stronie - www.consorfrut.pl

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: +48 530 713 312 media@biznesliga.pl Zadaj pytanie